Спогад дня: два роки тому ЛНЗ-Лебедин виграв аматорський кубок України

10 червня 2018 року ФК ЛНЗ-Лебедин (Шполянський р-н) став першою командою з Черкащини, яка виграла кубок України серед аматорських команд.

Цікаво, що ці змагання були першими для команди на всеукраїнському рівні. До цього підопічні Василя Гречаного були фаворитами чемпіонату Черкаської області.

Фінал проти Вікторії (Миколаївка, Сумська обл.) скаладався з двох матчів: на виїзді і дома.

У виїзному поєдинку 20 травня Лебедин здобув переконливу перемогу 0:3. Усі голи забили в другому таймі: Грицай відкрив рахунок з пенальті на 54 хвилині, Листопад відзначився на 65 хвилині, а останній снаряд запустив також Грицай шикарним ударом з лівої на 74 хв.

У вирішальному поєдинку на ЛНЗ-Арені гра мала інший характер. На початку гри господарі залишились у меншості і змушені були грати другим номером. Утім, гандикап виїзної перемоги вийшов на перший план і поразка 0:2 стала в підсумку чемпіонською.