ЛНЗ спалив Зірку. Листопад забив зі своєї половини

ЛНЗ-Лебедин в 11 контрольному поєдинку міжсезоння на власному полі розібрав на запчастини кропивницьку Зірку.

Лебедин, ЛНЗ-Арена

«ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин, Черкаська обл.) – «Зірка» (Кропивницький) 5:0
Голи: Грицай (16 пен.), Листопад (25, 59), Качур (62, 74)

ЛНЗ: Козаченко (Дейнеко 46) – Парфьонов, Листопад, Кондратюк (Коломієць 46), Калініч – Поступаленко (Сафонов 46), ГНП (ГНП 46), Грицай (Ткаченко 46), Поплавка, ГНП – Локтіонов (Качур 46)

Початок гри видався активним: протягом 10 хвилин команди по два рази вийшли в наступ на ворота одна одної, а Локтіонов взагалі головою знайшов поперечину ударом головою.

На 16 хвилині той же Локтіонов заробив пенальті, який чітко реалізував Грицай – 1:0.

Моменти ще більше посипались на ворота Зірки: Поступаленко, Локтіонов, ще раз Локтіонов. Зірка відповіла випадом з лівого флангу, але Козаченко двічі захистив свій дім.

Другий м‘яч забив Листопад головою з кутового. Це був розігрів.

У другій половині спека відчутно знизила темп матчу, хоч Гречаний і змінив півскладу. Лебедин повністю взяв м‘яч під контроль закривши Зірку на її половині.

На 59 хвилині сталося те, заради чого ми тут усі зібрались: Листопад, увага! – забив зі своєї половини! Прицільним точним ударом під поперечину. Щоб ви розуміли, цей удар був не з центральної лінії. Тимофій навіть до кола не дійшов! Люди почали визивати поліцію шедевральності, бо всі норми були завищені – 3:0.

Після такого нокдауну гості не мали ніяких шансів. Качур включив ліву ногу: зіграв на добиванні, а пізніше розвернув стопу для удару в дев‘ятку – 5:0.

На десерт глядачам за парканом гравці влаштували обстріл воріт суперника. Перемога 5:0.