18:00

ЛНЗ-Лебедин – Єрки 3:3
Голи за ЛНЗ: Гнедько, Лимар, Полтавець (пен.)
Вилучення: Щукін (5, пряма червона)

На 5 хвилині ЛНЗ уже грав у меншості – арбітр Леонід Ласкавий вилучив Щукіна Андрія за грубу гру проти Коріненка.

Гості дуже швидко скористались більшістю, забивши до 15 хв два м’ячі на швидких контратаках. Під завісу першого тайму Гнедько Руслан один м’яч відкритав. Команди пішли на перерву 1:2.

На другий тайм ЛНЗ вийшов надвмотивований – на 50 хв Лимар Денис рахунок зрівняв, а на 55 гості порушили на ньому правила в штрафному майданчику. В результаті друга жовта і вилучення для захисника Єрок Олексія Мальчика. Пенальті чітко реалізував В’ячеслав Полтавець – 3:2.

На піднесенні ЛНЗ мав ще декілька убивчих моментів, але пропустив після чергової контратаки гостей – 3:3. До кінця зустрічі йшов відкритий футбол з моментами біля обох воріт. Ближчими до забитого голу були господарі, але рахунок не змінився.