Сафонов, Бурлін і Котляр – у збірній ААФУ 20/21

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

Троє футболістів ЛНЗ потрапили до символічної збірної першого півріччя чемпіонату України серед аматорів за версією Sportarena.

У збірній групи 2 усі наші гравці посіли місце в стартовому складі.

Олександр Сафонов (ЛНЗ)
29 років – 9 матчів (810 хвилин)

Бакалов зумів за короткий період значно покращити організацію гри лебединської команди. Це знайшло своє відображення, передовсім, у значному покращенні гри в обороні. ЛНЗ за дев’ять матчів чемпіонату пропустив лише чотири м’ячі. Всі ці матчі від стартового свистка до фінального провів Сафонов. Олександр, спроможний зіграти і в центрі захисту, і в опорній зоні, видав дуже хороший рівень взаємодії з оновленою групою руйнівників. Чіпко та непоступливо діяв біля своїх воріт, допомагав налагодити гру лінії, що особливо важливо в перехідний період.

Анатолій Бурлін (ЛНЗ)
30 років – 9 матчів (782 хвилини) – 1 гол, 3 асисти

Відзначаємо знаного універсала Бурліна, відомого за основною кваліфікацією центрбека – але при цьому він без проблем закриває в ЛНЗ і фланги (правда, цього сезону діє, переважно, ліворуч). Гру Анатолія вирізняє простота та надійність. Виконуючи роботу по стримуванні суперників у своїй зоні (а опоненти в Групі 2 цьогоріч підібралися дуже гідні), Бурлін не забуває про підключення. Неодноразово саме його флангові проходи з подачами в карний майданчик призводили до загострення та в підсумку й голів.

Антон Котляр (ЛНЗ)
27 років – 9 матчів (581 хвилина) – 5 голів, 2 асисти

Колись вихованець кропивницького футболу подавав надії в «Динамо», був лідером кам’янської «Сталі», мав шанс прогресувати з «Вересом». Потім позафутбольні справи змусили його починати все спочатку, і зараз у Бакалова Котляр видав досить оптимістичне півріччя, яке дає надії, що цей гравець ще видасть кілька сильних сезонів. Володіючи вибуховою швидкістю, він регулярно постачав передову акцентованими передачами з флангу. Часто змушував фолити проти себе. Сам підключався вперед і пробивав по воротах. Якщо зимовий період використає з користю, може вийти на свій колишній високий рівень.