Починаємо з перемоги 2021 рік

ФК ЛНЗ у 12 турі чемпіонату України серед аматорів здобув виїзну перемогу над АФСК Київ.

Аматорський чемпіонат України 2020/2021
12 тур
27 березня, 13:45
Вишневе, Міський стадіон

«АФСК Київ» (Київ) – «ЛНЗ» (Черкаси) 1:3

Голи: Нагорний (59) – Сафонов (23, пен.), Норенков (69), Котляр (90, пен.)
Вилучення: Фокін (90, пряма червона)

АФСК (старт): Примаченко – Нагорний, Друзякін, Фокін, Лісняк, Музика, Овчинніков, Олабин, Юрченко, Роєнко, Ігнатьєв
Головний тренер: Анатолій Сіденко

ЛНЗ (старт): Панченко – Сафонов, Насонов, Бурлін, Норенков – Сторчоус, Євдокимов, Доронін, Сачко, Замуренко – Пучковський
Головний тренер: Юрій Бакалов

Мальований Андрій (Одеська обл.)
Чернишов Іван (Донецька обл.)
Соколовський Богдан (Чернігів)
Макаренко Євген (Черкаси)
Спостерігач арбітражу – Дробітько Олег (Полтава)

Цікаву гру побачили глядачі нашої трансляції. Сафонов з пенальті забив на екваторі першого тайму і перевага ЛНЗ у протистоянні була очевидною. Господарі лише двічі прицільно пробили по воротах Панченка, але навіть не у площину.

Після перерви нічого не віщувало біди для підопічних Бакалова. Побільшало активу біля воріт Києва. Однак Нагорний з 30-35 метрів на 59 хвилини забив якийсь неймовірний гол прямим ударом в дальній кут – 1:1.

Це активізувало ЛНЗ і до фінального свистка на підвищених швидкостях гості забили двічі: Норенков третім темпом вивів уперед колектив, а в компенсований час Кос забивав уже в порожні ворота. Разом із цим на ньому сфолили, арбітр вилучив Фокіна і Котляр реалізував пенальті – 1:3.

Наступний матч ЛНЗ проведе 3 квітня на виїзді проти ФК Любомир.