Поступаємось Лівому Берегу у перенесеному матчі

ФК ЛНЗ зазнав поразки від Лівого Берега у перенесеному матчі 13 туру.

«ЛНЗ» (Черкаси) – «Лівий Берег» (Київ) 0:2

Голи: Запорожан (84), Карамушка (92)

ЛНЗ: Панченко, Сафонов, Калугін, Насонов, Норенков, Євдокимов, Сторчоус, Коваленко (Кос,54), Бука (Замуренко,43), Клюс (Пуш,88), Пучковський

Головний тренер: Юрій Бакалов

Лівий Берег (Старт): Проценко, Іщенко, Співаков, Каратушка, Пінчук, Соколов, Запорожан, Старгородський, Сирота, Алексєєв, Комісар

Головний тренер: Анатолій Бузнік

Від початку матчу гра була досить рівною. З перших хвилин команди впевнено йшли в атаку та намагались відкрити рахунок. Така нагода була у Лівого Берега. На 3 хвилині Сирота бив по воротах ЛНЗ, проте м’яч влучив у стійку. Навіть у таку, далеко не весняну погоду на полі був справжній бій. У першому таймі ЛНЗ та Лівий Берег створили кілька непоганих моментів, проте голами вони не завершились.

У другому таймі команди демонструють таку ж рівну гру, проте кількість моментів значно менша. Лівий Берег відкрив рахунок на 84 хвилині. Голом зі штрафного відзначився Запорожан. На 92 хвилині Крамушка голом головою ставить фінальну крапку в матчі – 0:2.

Наступний матч ЛНЗ проведе 10 квітня на ЛНЗ-Арені. Суперником нашої команди стане ФК Олімпія.