Тітаренко В.В. (Кропивницький)

Кравченко О.І. (Кропивницький)

Желєзняк Р.Є. (Черкаси)

ЛНЗ: Панченко, Тарасенко, Кошелюк (Шаповал, 77), Норенков, Насонов, Євдокимов (Долінський, 64), Сторчоус, Бобко, Клюс (Процишин, 72), Бука (Замуренко, 52), Пучковський (Кос, 73)

Гра розпочалась досить жваво. Перші 15 хвилин команди боролись за м’яч, проте жодних небезпечних моментів не створили. На 19 хвилині Кошелюк сильно пробивав по воротах, але м’яч пролетів трохи вище воріт. У середині тайму гравці «Атлету» створили супермомент. Нападник гостей в штрафному «ЛНЗ» отримав передачу від Мкпасі, однак Норенков у підкаті в останній момент вибив м’яч за межі футбольного поля. Загалом, у першому таймі «ЛНЗ» створив кілька моментів, але всі вони були не надто небезпечними.

У другому таймі черкаська команда була близькою, щоб відкрити рахунок у матчі. На 61 хвилині Бобко подав з кутового, Тарасенко виграв боротьбу за м’яч і скинув на Насонова. Той обробив м’яч, але пробив невдало, значно вище воріт. За кілька хвилин Бобко пробивав з лінії штрафного, але голкіпер гостей зміг взяти цей удар. Під кінець тайму гра досить загострилась. Обидві команди були близькі до того, щоб відкрити рахунок у матчі, утім рахунок лишився незмінним – 0:0.

Після 19 турів «ЛНЗ» посідає третє місце в турнірній таблиці з 39 очками в активі. Наступний матч наша команда проведе на виїзді 12 травня в межах фіналу Кубку України проти «Олімпії» Савинці.