“ЛНЗ”: Козаченко – Калініч, Листопад, Алєксандров, Коломієць – Лобов, Гуд, Ткаченко, Вакуленко, Дєдов – Литовчак

“Колос”: Середа – Дєєв, Кудря, Маслак, Шепель – Баранник, Злотаренко, Клименко, Сутула, Кривенко Ю. – Кривенко Р.

Головний тренер: Микола Лахтіонов

1′ Матч розпочався

4′ М’яч зависає в центрі поля

5′ Чорнобай виконує перший удар по воротах. Пристрілка

6′ А от Вакуленко вже справді загрожує воротам суперника. М’яч після його удару стрілою проходить повз стійку

9′ Поле в Чорнобаї в жахливому стані, не дає грати командам

10′ Дєдов прицілився – заробив кутовий

16′ Ще один акцентований удару площину воріт “Колоса”. Цього разу Ткаченко покрутив захисника і добре пробив

24′ Дуже важкий матч. ЛНЗ усвідомлює, що зіграти у свій футбол неможливо, а господарі відчувають себе комфортно в такій сумбурній атмосфері. Подали кутовий, але удар пройщов вище

28′ Ткаченко знаходить інший варіант. Наважується на дальній удар із відскоком, голкіпер відбиває перед собою, Литовчак підхоплює і… атака захлинулася

29′ Вакуленко затягнув з ударом, тому виконав його несильно з правої ноги по центру

31′ Ще удар. Лобов закидає за комір Середі

33′ ГОЛ! 1:0! Господарі заштовхують м’яч у ворота ЛНЗ після кутового. Кривенко Юрій забиває

37′ Алєксандров, за версією арбітра, фолить поблизу штрафного майданчика. Подачу зі стандарту замикає 7 номер господарів, але Козаченко на місці

40′ Знову воротар господарів вступає в гру. Цього разу Лобов бив здалеку в дальній кут

42′ “Колос” мало не забиває вдруге. Підступний рикошет і м’яч проходить повз стійку

45+’ Перший тайм завершено

46′ Заміна. Карнаух замість Гуда, Грицай замість Алєксандрова (ЛНЗ)

46′ Другий тайм розпочався

47′ Знову Лобов завдає небезпечного удару

51′ ЛНЗ закрив суперника на своїй половині. Ткаченко легенько б’є

52′ Калініч б’є

53′ ГОЛ!!! 1:1!!! ЛНЗ зрівнює рахунок. Ткаченко на дальній стійці замикає подачу Дєдова

У “Колоса” заміна

57′ Голкіпер Чорнобаю отримує заслужений гірчичник. Від початку матчу він тягне час і нарешті Бурлай його за це карає

63′ Місцева публіка дуже некрасиво себе поводить. Лає арбітрів, один із уболівальників взагалі побіг до бокового  судді висловлювати претензії

65′ Небезпека біля воріт Козаченка. Подача з кутового мало не стала фатальною. Дмитро врятував

69′ Жовта картка Ткаченку

70′ Заміна. Барбанов замість Дєдова, Стєпанов замість Литовчака (ЛНЗ)

73′ Наймовірна заруба на полі

75′ ГОЛ! 2:1! “Колос” виходить уперед після стандарту. Сутула забиває

80′ Листопад жорстко влітає в суперника. Концентрація нервів на стадіоні досягає апогею

84′ ЛНЗ тисне-тисне, але не може забити

87′ ГОЛ!!! 2:2!!! ЛНЗ зрівнює рахунок!! Ткаченко оформив дубль, вистріливши в дальній кут

90+5′ Арбітр додає 5 хвилин

90+5′ Чорнобай знайшов момент для небезпечного удару, але ЛНЗ все ще давить

Заміна у “Колоса”

90+5′ Матч завершено. 2:2.