ЛНЗ: Козаченко – Парфьонов, Листопад, Коломієць, Калініч – Тубольцев, Колос, Ткаченко, Вакуленко, Дєдов – Качур

Факел: Карабін, Борячук, Бондаренко, Голуб, Дворовенко, Когут, Пивовар, Новаківський, Малка, Загалевич, Фурман

Головний тренер: Петро Анісім

.

1′ Матч розпочався

Поле жахливе у Липовці – сухе і тверде

7′ Боротьба на полі, ЛНЗ не поступається і шукає підходи до воріт Факела

9′ Колос! Проліз у карний майданчик, перекинув захисника і пробив, але в голкіпера. Класний момент

11′ ЛНЗ подає два поспіль кутові – без удару

12′ Факел тікає в контру – невдалося виконати точний останній пас

17′ Поки без моментів, поле заважає повноцінно комбінувати

20′ Пішла подача на Качура, але позиція незручна і удар виходить за межі поля біля кутового прапорця

23′ Гра проходить без воріт, у центрі вовтузяться команди, намагаються приборкати м’яч

26′ Водопій у середині тайму. Жарко в Липовці, сонце пече футболістів

29′ Нарешті ЛНЗ виходить на удар – Ткаченко скинув Вакуленку, однак у нього м’яч злетів з ноги і покотився повз стійку

31′ ГОЛ!!! 0:1! Качур головою забиває з подачі Дєдова

33′ Ткаченко встигає одночасно бігти під передачу Листопада і запитувати в арбітра чи був офсайд. Захисник накрив

36′ ЛНЗ нагружає суперника фланговими передачами в пошуках Качура

39′ Ух! Коломієць головою зрізав у свої ворота – Козаченко взяв

43′ Моментище у Факела! Скидка в центр штрафного майданчика мало не обернулась на гол – м’яч облизав поперечину після удару нападника з розвороту

45′ Арбітр додає хвилину

Тубольцев зчепився з суперником на стандарті

Перший тайм завершено. 0:1 на користь ЛНЗ

46′ Другий тайм розпочався

50′ Листопад б’є штрафний майже з центру поля – м’яч летить прямо до воротаря

53′ ГОЛ!!! 0:2!!! Вакуленко другим темпом розписується у воротах Факела. Качур отримав ідеальний пас від Ткаченка в контратаці, але не встиг переграти воротаря. Антон опинився на підбиранні

55′ Момент у Качура! З декількох метрів не забив

Заміна. Литовчак замість Качура

58′ ГОЛ!!! 1:2! Факел скорочує відставання голом Пивовара

60′ Ткаченко стріляє з пушки в дальній кут здалеку – воротар дістає

65′ ГОЛ!! 2:2!! Новаківський зрівнює рахунок. Провал в обороні ЛНЗ

67′ Калініч запускає штрафний високо над воротами

69′ Заміна. Барбанов замість Дєдова

70′ Барбанов з шикарної позиції дуже слабко б’є

71′ Водопій. Рахунок 2:2

73′ Факел мало третій не забив! Калініча обіграв вінгер і прострілив партнеру, який пробив у руки Козаченку

77′ ГОЛ!!!!!! 2:3!!!!! Вакуленко!!!!!! Ткаченко віддав Мар’яну, той у дотик тонко продовжив Антону і він релізував сам на сам!

81′ Ще момент біля воріт Факела – м’яч розминувся з воротами

Заміна. Гуд замість Ткаченка

89′ Дограють команди, ЛНЗ не дає Факелу надії

Литовчак! Ідеально прибрав захисника і вистрілив – воротар переправив у поперечину і кутовий

90′ Арбітр додав 4 хвилини

Матч завершено! ЛНЗ перемагає 2:3!