ЛНЗ: Козаченко – Калініч, Листопад, Кондратюк, Парфьонов – Коломієць, Ткаченко, Грицай, Барбанов, Колос – Литовчак

Рубікон: Майборода – Скляренко, Корнейко, Марченко, Рембзовський, Турчанов, Мергу, Мороз, Парасюта, Нечай, Білоус

Головний тренер: Віктор Курята

.

1′ Матч розпочався

3′ Рівна гра в центрі поля

Литовчак головою б’є з подачі Калініча, але несильно в руки воротаря

4′ Листопад запускає довгу передачу на Литовчака, той б’є злівої неточно

6′ Грицай виконує дальній штрафний над поперечиню. Гості віддають ініціативу

10′ ЛНЗ ще більше володіє м’ячем

14′ Господарі “пилять” у чужому штрафному, Литовчаку дістається по нозі, але арбітр не ставить пенальті, хоча за свистком потягнвся на мить

18′ Парасют в складі суперників вийшов на ударну позицію, але вистрілив више воріт

21′ Гра проходить у спокійному темпі. Обом командам не вистачає гостроти попереду: в основному боротьба і робота в центрі поля

23′ Колос подає кутовий – м’яч у Рубікона

25′ Калініч пробиває дальній штрафний і влучає в площину, але воротар правильно обирає позицію

26′ Козаченко фіксує удар низом

26′ ГОЛ!!! 1:0!!! Литовчак замикає подачу Барбанова!

32′ Барбанов полетів у контратаку і заробив на собі жовту

34′ Забитий гол ще більше впевненості додав ЛНЗ, Рубікон майже без м’яча, хіба що в задній лінії

37′ Барбанов викотив Колосу, той затягнув з прострілом або ударом і пішов подавати кутовий

39′ Грицай підхоплює м’яч і пробиває повз стійку

42′ Коломієць отримує пас від Колоса і б’є з-за меж штрафної над поперечиною

43′ Момент! Ткаченко стріляє вздовж воріт, однак Литовчак не дістає в підкаті, щоб замкнути

45′ Ого! Рубікон дивом не забиває. Пожежа в штрафному Лебедина обходить господарів стороною. Свисток на перерву.

Перший тайм завершено. 1:0 на користь ЛНЗ

46′ Другий тайм розпочався

47′ Пенальті! 2:0!!! ГОЛ!!! Грицай реалізує одинадцятиметровий, який заробив Литовчак

50′ Литовчак міг забити третій, але не реалізував сам на сам

54′ Коломієць виграє повітря на кутовому, але удар іде повз

56′ Грицай видає Колосу в хід, але перед воротами Олександра блокує захисник

57′ Кондратюк виграє повітря на кутовому – в руки голкіперу

59′ Заміна. Вакуленко замість Барбанова

61′ Коломієць у верховій боротьбі розсік скулу

62′ Заміна. Тубольцев замість Коломійця

65′ Заміна. Гуд замість Грицая

68′ Заміна. Качур замість Литовчака

70′ Вакуленко вицілює дальній удар з відскоком – голкіпер відбиває на кутовий

72′ Рубікон відповідає ударом під поперечину в руки Козаченку

76′ Гості продовжують боротися з ЛНЗ, однак це нічого не дає

77′ Вакуленко знову пробиває з відсококом класно

79′ Неймовірно жорстко грають проти Колоса шипами в ногу! На стадіоні поменшало футболу і побільшало перепалок

81′ Вакуленко зміщується з ударом, але силу тушить захисник

83′ ГОЛ!!! 2:1! Кемфор, як рукою, кладе штрафний

87′ Заміна. Охременко замість Ткаченка

89′ Качур! Стріляє так, що воротар ледве відбиває ногами

90′ Арбітр додає 3 хвилини