Офіційний сайт ФК "ЛНЗ-Лебедин"

Календар і результати 2018

Календар чемпіонату області 2018

Початок матчів:
1, 2, 3, 4, 5 тури – о 16-00 год.
б, 7, 8, 9, 10, 11 тури -о 17-00год.

1 тур 28 квітня (субота)

СК “Ніка” – СК “Базис” 0:6
“Златокрай-2017” – “Альтаїр” 3:1
“Олімп” – ФК “Черкаський Дніпро-2″ 0:0
ФК “Колос” – “ЛНЗ-Лебедин” 1:1
“Росава-Наша Ряба” – ФК “Спартак” 6:0
ФК “Авангард“ – ФК “УТК” 1:5

2 тур 5 травня (субота)

СК “Ніка” – ФК “УТК” 0:6
ФК “Спартак” – ФК “Авангард” 2:1
“ЛНЗ-Лебедин” – “Росава-Наша Ряба” 2:0
ФК “Черкаський Дніпро-2“ – ФК “Колос” 3:0
“Альтаїр” – “Олімп” 2:0
СК “Базис” – “Златокрай-2017” 1:1

З тур 12 травня (субота)

“Златокрай-2017” – СК “Ніка” 7:0
“Олімп” – СК “Базис” 1:0
ФК “Колос” – “Альтаїр” 0:1
“Росава-Наша Ряба” – ФК “Черкаський Дніпро-2” 3:1
ФК “Авангард” – “ЛНЗ-Лебедин” 0:4
ФК “УТК” – ФК “Спартак” 5:0

4 тур 19 травня (субота)

СК “Ніка” – ФК “Спартак” 1:0
“ЛНЗ-Лебедин” – ФК “УТК” перенесено
ФК “Черкаський Дніпро-2” – ФК “Авангард” 2:1
“Альтаїр” – “Росава-Наша Ряба” 0:0
СК “Базис” – ФК “Колос” 1:1
“Златокрай-2017″ – ”Олімп” 5:0

5 тур 26 травня (субота)

“Олімп” – СК “Ніка”
ФК “Колос” – “Златокрай-2017”
“Росава-Наша Ряба” – СК ”Базис”
ФК “Авангард” – “Альтаїр”
ФК “УТК” – ФК “Черкаський Дніпро-2”
ФК “Спартак” – “ЛНЗ-Лебедин”

6 тур 2 червня (субота)

СК “Ніка” – “ЛНЗ-Лебедин”
ФК “Черкаський Дніпро-2” – ФК “Спартак”
“Альтаїр” – ФК “УТК”
СК “Базис” – ФК ”Авангард”
“Златокрай-2О17”-“Росава-Наша Ряба”
“Олімп” – ФК “Колос”

7 тур 9 червня (субота)

ФК “Колос” – СК “Ніка”
“Росава-Наша Ряба” – “Олімп”
ФК “Авангард” – “Златокрай-2О17”
ФК “УТК” – СК “Базис”
ФК “Спартак” – “Альтаїр”
“ЛНЗ-Лебедин” – ФК “Черкаський Дніпро-2”

8 тур 16 червня (субота)

СК “Ніка” – ФК ”Черкаський Дніпро-2″
“Альтаїр” – “ЛНЗ-Лебедин”
СК ”Базис” – ФК “Спартак”
“Златокрай-2017” – ФК “УТК”
“Олімп” – ФК “Авангард”
ФК “Колос“ – “Росава-Наша Ряба”

9 тур 23 червня (субота)

“Росава-Наша Ряба” – СК “Ніка”
ФК “Авангард“ – ФК “Колос”
ФК “УТК” – “Олімп”
ФК “Спартак” – “Златокрай-2017”
”ЛНЗ-Лебедин” – СК “Базис”
ФК “Черкаський Дніпро-2” – “Альтаїр”

10 тур 30 червня (субота)

СК “Ніка” – “Альтаїр”
СК “Базис” – ФК “Черкаський Дніпро-2”
“Златокрай-2017” – “ЛНЗ-Лебедин”
“Олімп” – ФК “Спартак”
ФК “Колос” – ФК “УТК”
“Росава-Наша Ряба” – ФК “Авангард”

11 тур 7 липня (субота)

ФК “Авангард” – СК “Ніка”
ФК “УТК” – “Росава-Наша Ряба”
ФК “Спартак” – ФК “Колос”
“ЛНЗ-Лебедин” – “Олімп”
ФК “Черкаський Дніпро-2” – “Златокрай-2017”
“Альтаїр” – СК “Базис”

Залишити коментар